producent saun ogrodowych nase najlepse sauny

O NAS

Producent saun do pocenia

Witojcie!

Jesteśmy producentem saun, firmą opartą na wieloletniej, rodzinnej tradycji nadawania drzewu fantastycznych form i kształtów. W tematyce spa nieprzerwanie działamy od 1994 roku. Aby uzyskać przewagę nad konkurencją w 2006 wymyśliliśmy i zgłosiliśmy do opatentowania SAUNĘ GÓROLSKĄ. W roku 2009 uzyskaliśmy ochronę patentową na nasze sauny pod numerem Wp-15348 i wyłączne prawo do posługiwania się nazwa sauna góralska. Produkt nasz zainspirowany został dawną architekturą, którą coraz trudniej znaleźć w naszych górach. Poprzez rękodzielnicze wykonanie naszych saun przyczyniamy się do promocji naszego pięknego i niepowtarzalnego regionu.
Jako producent saun, zapewniamy, iż każda nasza sauna jest jedyna i niepowtarzalna jak nierówności i krzywizny kryjące się w kształtach drzew. Podczas kąpieli w saunie góralskiej, wzbudza się niepowtarzalne uczucie bliskości z naturą.

Tworzymy sauny w oparciu o techniki ręcznego ciosania bali i odpowiedniego ich doboru,a nie z gotowych paneli boazeryjnych, dzięki temu w efekcie końcowym wyróżniamy się z pośród innych saun produkowanych na całym świecie. Odpowiedni dobór naturalnych kształtów drewna użytego do wykonania ław,pozwala nam na utrzymanie indywidualnego charakteru każdej z naszych saun. Jako producent saun, najczęściej tworzymy następujące sauny: sauna domowa, sauna ogrodowa, domek sauna, sauna fińska i parowa.
Posiadamy również w ofercie sauny fińskie z różnych gatunków drzew liściastych, sauny infrared , sauny parowe, wanny spa renomowanych producentów, jaskinie solne oraz baseny.

Wykonujemy również bardzo nowoczesne sauny, które są do obejrzenia w wielu bardzo prestiżowych hotelach w Polsce i Europie.
W naszej saunie nakręcono finał The Voice of Poland – V edycja. Nasza realizacja Termy Bukowna Tatrzańska TU ZOBACZ.

 

Z górolskim pozdrowieniem!
Nase najlepse hej!